وبلاگ دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامشهر

سال نو مبارک

دانشگاه آزاد اسلامشهر/سال نو مبارك

باز هفت سين سرور
ماهي و تنگ بلور
سکه و سبزه و آب
نرگس و جام شراب
باز هم شادي عيد
آرزوهاي سپيد
باز ليلاي بهار
باز مجنوني بيد
باز هم رنگين کمان
باز باران بهار
باز گل مست غرور
باز بلبل نغمه خوان
باز رقص دود عود
باز اسفند و گلاب
باز آن سوداي ناب
کور باد چشم حسود
باز تکرار دعا
يا مقلب القلوب
يا مدبر النهار
حال ما گردان تو خوب
راه ما گردان تو راست
باز نوروز سعيد
باز هم سال جديد
باز هم لاله عشق
خنده و بيم و اميد

عید شما مبارک

+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

تبِ تبلت همه‌جا را فرا گرفته‌است. اين تب فقط مخصوص ايران نيست. از چين گرفته تا ژاپن، كره‌جنوبي، آمريكا و اروپا همه مبتلا به تب تبلت شده‌اند. روزي كه شركت «اپل» اولين تبلت واقعي را به بازار عرضه كرد آنچنان نمي‌دانست كه اين لوح ديجيتال آينه‌شكل، مانند ويروسي به جان جهان مي‌افتد و همه را به خود مبتلا مي‌كند. البته شايد خالقان آي- پد مي‌دانستند كه اين صفحه ديجيتالي محبوب خواهد شد اما حدس نمي‌زدند كه ديگر شركت‌هاي ديجيتالي، از توشيبا گرفته تا سوني و اچ.پي و سامسونگ دست به توليد و شيوع اين ويروس جهان‌گير بزنند.

 

برای دیدن بقیه مطالب به ادامه مطلب بروید ...


برچسب‌ها: وبلاگ دانشجویی, دانشگاه آزاد اسلامشهر
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

10نکته درباره مدیریت هیجان ها

ادامه مطلب ...

 


برچسب‌ها: وبلاگ دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامشهر
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

دحوالارض یعنی روز پهن شدن و گسترده شدن زمین است که براساس روایات در این روز زمین از نقطه‌ای که کعبه در آن واقع شده است، از آب بیرون آمده و شروع به گسترده شدن و پهن شدن کرده تا به شکل امروزی درآمده است.برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

مراحل دریافت مدرک فارغ التحصیلی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

دانشگاه آزاد اسلامشهر

دانشجویان عزیز برای دریافت مدرک فارغ التحصیلی خود اقدامات زیر را باید انجام دهند :

دانشجو باید در ترم آخر خود یک سری مدارک از جمله کپی کارت ملی و شناسنامه و ۶ قطعه عکس جدید و ۲ عدد فیش واریز شده به حساب دانشگاه آزاد را به مسئول امور دانشجویی دانشکده خود تحویل دهند .

پس از پایان ترم و دریافت نمرات باید دوباره به مسئول امور دانشجویی مراجعه کنند و نام خود را در دفتر مخصوص فارغ التحصیلان بنویسند تا پرونده آنها از بایگانی گرفته شود و در پروسه فارغ التحصیلی قرار بگیرد .

پس از بررسی های انجام شده در امور دانشجویی و تایید ثبت نمرات و آموزش دانشکده (در صورت نبود مشکل مثل پیشنیاز و همنیاز دروس ) پرونده به امور فارغ التحصیلی دانشگاه ارجا داده می شود .

با مراجعه به امور فارغ التحصیلی دانشگاه پس از دادن کارت دانشجویی یک فرمی به دانشجو داده می شود که باید تعدادی امضا از جاهای مختلف دانشگاه ( کتابخانه / معاونت پژوهش / امور فرهنگی / صندوق رفاه دانشجویی / امور مالی / بسیج دانشگاه / حراست و ...) بگیرد و پس از مهر امور مالی به امور فارغ التحصیلی ارائه نماید .

پس از طی مراحل فوق اگر دانشجو مرد دارای کارت پایان خدمت یا اینکه زن باشد می تواند مدرک خود را دریافت نمایید و اگر کارت پایان خدمت نداشته باشد برگه معرفی به نظام وظیفه که در آن معدل نیز ذکر شده به او داده می شود که در حکم همان مدرک فارغ التحصیلی (تا نرفتن به سربازی) می باشد ( البته تا یک سال )

پروسه فارغ التحصیلی به گفته مسئول فارغ التحصیلی حدود یک ماه طول می کشد  البته با پیگیری روزانه و پیگیر بودن می توان ۱۵ روزه نیز این پروسه را انجام داد .

با آرزوی موفقیت و پیروزی برای همه دانشجویان


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامشهر
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

 

لبيك يا رسول الله

لبیک یا رسول الله


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامشهر
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

تغییر مکان دانشکده فنی و مهندسی با دانشکده علوم انسانی

وبلاگ دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامشهر/دانشگاه آزاد اسلامشهرAcazad.blogfa.com

acazad.blogfa.com


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامشهر
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

تغییر مکان دانشکده فنی و مهندسی با دانشکده علوم انسانی

وبلاگ دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامشهر/دانشگاه آزاد اسلامشهرAcazad.blogfa.com

acazad.blogfa.com


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامشهر
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

عادل نوروزی

از سال ۷۷ تا ۸۰

محمود صفری

از سال ۸۰ تا ۸۱

رضا کاویانی

 از سال ۸۱ تا ۸۲

 سعید شفاهی

از سال ۸۳ تا ۸۷

علی بدرقه

 از سال ۸۷ تا ۹۰

رضا قاضي سعيدي

  از سال ۹۰  تا ...

منبع : وبلاگ دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامشهر

 

تاريخچه دانشگاه

دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر در شهرستان اسلامشهر واقع در جنوب غربي تهران با دوازده كيلومتر فاصله از تهران قرار دارد.                                  

اين واحد در خرداد سال 1376 به صورت شعبه اي از واحد تهران جنوب تأسيس و طي مراسمي با حضور رياست عاليه دانشگاه  جناب آقاي دكتر جاسبي و با هدف دستيابي به آرمانها و ارزشهاي والاي جمهوري اسلامي افتتاح گرديد و در آذرماه 1377 رسماً به صورت واحد دانشگاهي با درجه بزرگ فعاليت خود را با راه اندازي رشته هاي مترجمي زبان انگليسي - كارداني كامپيوتر - كارشناسي حقوق قضايي و با جذب 401 نفر دانشجو آغاز نمود.
دانشگاه اسلامشهر داراي کلیه مقاطع آموزشی بجز دکتری تخصصی در  سيستم هاي  آموزشي تمام وقت ،پاره وقت و آموزش معلمان و شش گروه عمده تحصيلي شامل :علوم انساني , حسابداري،علوم پايه ،فني و مهندسي ، تربيت بدني و هنر فعاليت مي كند و 286 نفر عضو هيأت علمي تمام وقت دارد.

 


برچسب‌ها: اطلاع رسانی
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

تشكيل كلاس آزمايشگاه ديناميك و ارتعاشات بعد از ۲ ماه از شروع ترم آن هم فقط به صورت تئوري و بدون انجام آزمايش در محل دانشكده فني و مهندسي

آزمايشگاه ديناميك و ارتعاشات

 


برچسب‌ها: مهندسي مكانيك, آزمايشگاه ديناميك و ارتعاشات
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

کلاس آز ديناميك و ارتعاشات (درس ۱ واحدی رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات ) که در این ترم ارائه شده است تا این هفته تشکیل نشده است .

گفتنی است که دانشگاه تا امروز  (۳/۲/۹۱) مکانی را برای تشکیل این کلاس در نظر نگرفته است و

 همچنین وسایلو تجهیزاتی نیز خریداری نکرده است حال باید دید تکلیف این حدود ۸۰ دانشجویی که در

این ترم فارغ التحصیل می شوند و باید این درس را پاس کنند چه می شود ؟

 

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

چند ماهی از نصب این روشنایی های جدید در چیچکلو می گذرد

روشنايي چيچكلو . دانشگاه آزاد اسلامشهر

همان طور كه در تصوير بالا مشاهده مي كنيد چند تا از اين روشنايي ها كه قيمت تمام شده ي پاييني هم ندارند در جاهايي نصب شده اند كه در طول روز حتي يك ساعت از نور خورشيد نيز بهرمند نيستند لاقل در فصل بهار و تابستان چنين است .

+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

رئیس جدید دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامشهر

عباس عسگری

کارشناسی ارشد معماری

کسی از دوستان از سابقه کاری ایشان خبری داره ؟

 

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

تفاوت پورتال و وب‌سایت چيست؟

يک کارشناس نرم‌افزار گفت: برخلاف دیدگاه اکثر کابران، پورتال و وب سایت دو مقوله متفاوت از یکدیگر است.
به گزارش ایسنا، محمد سیدی اظهار کرد: اکثر کاربران نام پورتال‌ها را بسیار شنيده‌اند، اما شايد براي برخي از افراد اين سوال مطرح شده باشد که واقعا يک پورتال چيست وچه ويژگي‌ها و خصوصيات و چه تفاوتي با يک وب سايت دارد؟

وی ادامه داد: پورتال صفحه وب واسطي است که امکان دسترسي آسان را به هر چيزي که کاربر، براي انجام وظيفه يا خواسته‌اش نياز دارد بدون توجه به اينکه محل فيزيکي آن کجاست، فراهم مي‌کند و به بيان ديگر پورتال (درگاهي) است به دنيايي مجازي که کاربر مي‌تواند از طريق امکانات فراهم شده در آن، تمامي نيازهاي خود را برآورده کند، نيازهايي مانند جست‌وجو و يا خريد (مثلا يک کتاب)، دسترسي به حساب بانکي، افزايش و کاهش اعتبار يک حساب اعتباري و يا به روزرساني اطلاعات سخت‌افزاري از محل کار؛ در حالت کلی باید گفت که پورتال همه چيز را از طريق درگاهي واحد براي کاربر خود فراهم مي‌سازد.

سیدی ويژگي‌هاي اصلي يک پورتال را تجمع اطلاعات، هدف‌دار بودن اطلاعات، دردسترس بودن اطلاعات و دريچه ورود منحصر به فرد دانست و افزود: يک پورتال نيز مانند يک رايانه خانگي، اطلاعات و خدمات گوناگوني را در يک صفحه وب واحد و به صورتي سازگار و خوش ترکيب در دسترس مي‌گذارد و گاهي به اين صفحه web top هم گفته مي‌شود و هم‌چنین پورتال مي‌تواند نقطه شروع يا صفحه اوليه مشخصي داشته باشد که کاربران در زمان اتصال به وب آن را مشاهده کنند اگر چه برخلاف صفحه رايانه، پورتال مي‌تواند از طريق مجموعه وسيع دستگاه‌هايي که قابليت اتصال به وب در آن‌ها پيش‌بيني شده (از جمله تلفن هاي موبايل) مورد استفاده قرار بگيرد.

این کارشناس نرم‌افزار تصریح کرد: هرچند شباهت ظاهري فراواني ميان يک وب سايت و يک پورتال وجود دارد، به گونه‌اي که در نگاه اول تفاوت محسوسي ميان آن دو مشاهده نمي‌شود، اما اين دو کاملا از يکديگر متفاوت‌اند و برخی از ويژگي‌هاي موجود در يک پورتال که آن را از يک وب سايت متمايز مي‌کند این است که دارای درگاه ورود منفردي است که از طريق آن مي‌توان به مجموعه منابع مرتبط با پورتال دست يافت و امکاناتی از قبیل نمايش هدف‌دار اطلاعات با استفاده از تجربيات کاربر، دسترسي تقسيم‌بندي شده به انواع داده و اطلاعات گروه‌بندي شده، در اختيار گذاشتن امکان ارتباط و همکاري ميان تمامي کاربران و استفاده‌کنندگان پورتال و امکان پيوستن به نرم‌افزارها و سيستم‌هاي نرم‌افزاري که گردش کاري مشخص و تعريف شده‌اي دارند را داراست.

وی افزود: اگر در دنياي کامپيوتر به عقب بازگرديم، زماني را خواهيم يافت که در آن سيستم‌هاي نرم‌افزاري به گونه‌اي متحول شدند که ديگر لازم نبود براي کار با يک برنامه، برنامه‌هاي ديگر بسته شوند، يعني مي‌توانستيم همزمان از چند برنامه کاربردي استفاده کنيم بدون آنکه با مشکلي مواجه شويم. امکاني که قبل از آن وجود نداشت و تاريخچه پورتال‌ها از همان زمان آغاز شد و نسل‌هاي تکامل يافته آن‌ها يکي پس از ديگري پا به عرصه دنياي اطلاعات گذاشتند.

این کارشناس نرم‌افزار با اشاره به انواع پورتال‌ها، اظهار کرد: يک سازمان مجموعه متنوعي از کاربران دارد که از جمله آن‌ها مي‌توان به مشتريان، شرکا، کارمندان اشاره کرد. همه اين کاربران علاقه‌مندند از اطلاعات و خدمات آن سازمان استفاده کنند. کاملا آشکار است که هر کدام از آن‌ها نيازهاي خاص و اغلب متفاوتي دارد. براي پاسخگويي به اين تنوع، انواع مختلف پورتال ايجاد شده و مورد استفاده قرار مي‌گيرد. به طور کلي برحسب چگونگي پاسخگويي به نيازهاي کاربران، پورتال‌ها را مي‌توان در چهار گروه زير دسته‌بندي کرد که شاملBusiness to Customer Portal - B۲C،Business to Busines Portal B۲B، B۲E و پورتال‌هاي عمومي است.

پورتال دارای جنبه‌هاي کارکردي متفاوتی است که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: هر پورتال اطلاعات و خدمات را يک جا و در يک محل جمع آوري مي‌کند، هر پورتال مي‌تواند در اندازه لازم براي شخص و يا گروه سازمان درآيد و هم‌چنین هر پورتال در هر زمان و از هر مکاني قابل دسترس است.

منبع :سايت الف


برچسب‌ها: اطلاع رساني
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

راهنمایی برای انتخاب استاد و موضوع پروژه کارشناسی مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامشهر

دانشجویانی که به موضوعاتی در مورد تنش و کرنش و همچنین مباحث الاستیک و پلاستیک و تحلیل فرایند های شکل دهی فلزات  علاقمند هستند  می توانند با دکتر کبیریان پروژه خود را اخذ نمایند .

دانشجویانی که به موضوعاتی در مورد کنترل و مباحث کنترلی علاقمند هستند می توانند با دکتر ارباب پروژه خود را اخذ نمایند .

دانشجویانی که به موضوعاتی مرتبط با مهندسی پزشکی و بیومکانیک علاقمند هستند می توانند با دکتر نخعی پروژه خود را اخذ نمایند .

دانشجویانی که به موضوعاتی در مورد حرارت و سیالات و نیروگاه ها  علاقمند هستند می توانند با مهندس موسوی اکبر زاده و یا دکتر میراعلم پروژه خود را اخذ نمایند .

دانشجویانی که به موضوعاتی در مورد خودرو و مکانیک خودرو علاقمند هستند می توانند با مهندس مقصودی پروژه خود را اخذ نمایند .

دانشجویانی که به موضوعاتی در مورد دینامیک و همچنین ترجمه متون تخصصی مهندسی مکانیک  علاقمند هستند می توانند با مهندس تورنگ پروژه خود را اخذ نمایند .

 

 

 


برچسب‌ها: مهندسی مکانیک, پروژه تخصصی
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

شرکت زيمنس در يك نگاه

معرفی شرکت و همچنین تاریخچه شرکت

شركت زيمنس /دانشگاه آزاد اسلامشهر

دانلود در ادامه مطلب ...


برچسب‌ها: مهندسي برق
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

معرفي خودروسازي پژو از خودروسازي فرانسه

پژو

دانلود در ادامه مطلب ...


برچسب‌ها: مهندسي مكانيك, پژو, خودروسازي
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

مهندس یحیی مالمیر چگینی

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

مدیر عامل شرکت سینا کاشی ( صادر کننده نمونه در سال های اخیر )

دروسی که ایشان در دانشکده فنی تدریس می کنند :

ترمودینامیک ۱ و ۲

---------------------------------------------

دکتر مهدی میراعلم

دکتری مهندسی مکانیک گرایش سیالات

دروسی که ایشان در دانشکده فنی تدریس می کنند :

ترمودینامیک ۱ و ۲  - انتقال حرارت


برچسب‌ها: مهندسی مکانیک
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

دکتر مجتبی کبیریان

دكتر مجتبي كبيريان

دکتری مهندسی مکانیک

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر

مدیر گروه فعلی رشتهای مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات و تاسیسات

رئیس سابق دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامشهر

عضو گروه آموزشی مدرسان شریف و پوران پژوهش

عضو سابق گروه آموزشی مهندسی مکانیک مجتمع فنی و حرفه ای انقلاب

تالیف کتاب های مقاومت مصالح و طراحی اجزا و دینامیک و ... ( آمادگی برای کارشناسی ارشد/ انتشارات مدرسان شریف و پوران پژوهش)

همچنین ایشان سابقه تدریس اغلب دروس مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات و دروس کارشناسی ارشد رشته های عمران و مکانیک را نیز دارند.


برچسب‌ها: مهندسی مکانیک, معرفی اساتید
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

دانلود فيلم مراحل ساخت يك هتل 15 طبقه در شش روز در چين

ساخت هتل ۱۵ طبقه با عایق حرارتی و صوتی و مقاومت در برابر زلزله تا ۹ ریشتر در چین و فقط در شش روز.

در ساخت این هتل تا حد ممکن از مصالح پیش ساخته استفاده شده و همین سبب گشته تا میزان ضایعات ساختمانی تقریبا به یک درصد کاهش یابد.

ناگفته نماند که زیر سازی این بنا از قبل آماده بوده است.

به حجم ۸ مگابايت


دانلود

منبع:http://forum.naghsh-negar.ir

+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

دانلود سوالات کارشناسی ارشد سال ۹۱ مهندسی مکانیک همراه با پاسخ

دانلود در ادامه مطلب ....


برچسب‌ها: مهندسی مکانیک
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

کارگاه رزومه‌نویسی

رزومه نويسي / وبلاگ دانشجويي دانشگاه آزاد

سردرگمی، ناهماهنگی در اجرای برنامه‌ها، تأخیر در روند استخدام و در نهایت، بی‌اطلاعی از نحوه آمادگی در مصاحبه‌ها، جزو دغدغه‌های اصلی دانشجویان به شمار می‌رود. علیرغم تحصیل در دانشگاه و تنوع رشته‌های دانشگاهی، اغلب فارغ‌التحصیلان نمی‌دانند که برای استخدام و معرفی مهارت‌های خویش چگونه و از چه طریقی اقدام کنند.

سردرگمی، ناهماهنگی در اجرای برنامه‌ها، تأخیر در روند استخدام و در نهایت، بی‌اطلاعی از نحوه آمادگی در مصاحبه‌ها، جزو دغدغه‌های اصلی دانشجویان به شمار می‌رود. علیرغم تحصیل در دانشگاه و تنوع رشته‌های دانشگاهی، اغلب فارغ‌التحصیلان نمی‌دانند که برای استخدام و معرفی مهارت‌های خویش چگونه و از چه طریقی اقدام کنند. در دوران تحصیل نیز تحت عنوان رزومه‌نویسی و پرورش استعدادها و مهارت‌ها، آموزش نمی‌بینند و هیچ‌گونه اطلاعی در این زمینه ندارند. 
نخستین دغدغه دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی، جستجوی شغلی مناسب با معیارها، مهارت‌ها و دانش آنان است. اما پیش از یافتن شغل ایده‌آل، باید توانمندی‌ها را شناخت، آن‌ها را به درستی پرورش داد و به دیگران معرفی کرد. رزومه، بهترین و آسان‌ترین راه برای شناساندن کارجو و متخصص به کارفرما است. اما نوع این نگارش، سبک‌ها و قواعد مختلفی دارد که بر اساس مدرک تحصیلی و شغل افراد متغیر است. بررسی نمونه‌های کاری افراد دیگر، بازخوانی آثاری در همین رابطه و یادگیری فنون مصاحبه و رزومه، می‌تواند تا حدودی کارجو را با قواعد آن آشنا کند. برای کسب اطلاع بیشتر درباره نحوه نگارش رزومه‌های دانشجویی، با ما در این مقاله همراه شوید.
 
دانلود در ادامه مطلب ...

برچسب‌ها: رزومه نويسي, مهندسي برق, مهندسي عمران, مهندسي مكانيك
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

معرفی رشته مکانيک خودرو

امروزه در اکثر جوامع پيشرفته و توسعه يافته نمی توان نياز به خودرو به معنی عام آن را در زندگی شخصی و اجتماعی انسان ها نــاديده گرفت. انــــواع خودروی سواری، موتور سيکلت ها، اتوبوس ها و مينی‌بوس‌ها در شهرها و اتوبوس ها، کاميون ها و تانکرها در بين شهرها، تراکتورها، انواع ادوات کشاورزی در روستاها، و کاميونها، لودرها و انواع تجهيزات راهسازی متحرک، از جمله کاربردهای اوليه و بديهی خودروها محسوب می‌شوند. البته کلمه خودرو معادل فارسی کلمه Vehicle است که قطارها، کشتی‌ها، هواپيماها و حتی فضاپيماها را نيز شامل می‌شود. اما مهندسی خودرو، به‌طور خاص با مواردی سروکار دارد که بر روی زمين حرکت می‌کنند و دارای موتورهای احتراق داخلی هستند.

 دانلود در ادامه مطلب ...


برچسب‌ها: مهندسی مکانیک, طراحی شاسی و بدنه خودرو
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
 
در آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه دولتي از 6 تيتر درسي كه اكثر آنها خود به چند درس تقسيم مي‌شوند، سئوال مطرح مي‌شود.
 
دانلود در ادامه مطلب ...

برچسب‌ها: مهندسی مکانیک
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

دانلود كتاب هاي طراحي شاسي و بدنه خودرو

دينايك خودرو

موتور خودرو و ...

در اين وبلاگ

طراحي بدنه و شاسي خودرو /وبلاگ دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامشهر

وبلاگ دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامشهر


برچسب‌ها: طراحي شاسي و بدنه خودرو, مهندسي مكانيك
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

دانلود رایگان نرم افزاری برای تبدیل واحد

تبدیل واحد های فشار . شتاب . سرعت . زاویه.  مسافت . نیرو  . انرژی . گشتاور . قدرت . جرم حجم دما و ...

با استفاده از این نرم‌افزار، به سادگی می‌توان انواع واحدها را به هم تبدیل کرد. حجم این نرم‌افزار بسیار پایین است.

دریافت فایل نرم‌افزار تبدیل واحد (حجم 548kb)


برچسب‌ها: مهندسی مکانیک, مهندسی عمران, مهندسی برق, نرم افزار مهندسی
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

گیـــــــر بکس CVT

انتقال قدرت پیوسته (CVT) که لئوناردو داوینچی ٥٠٠ سال پیش اندیشه اش را در سر داشت، در حال حاضر جای انتقال قدرت اتوماتیک را در بعضی خودروها گرفته است. در واقع از اولین CVT که در١٨٨٦ ثبت شده تاکنون تکنولوژی آن بهبود پیدا کرده است، امروزه چندین کارخانه خودروسازی از جمله جنرال موتورز،آیودی،هوندا و نیسان در حال طراحی CVT های خود هستند.

ادامه مطلب ...


برچسب‌ها: مهندسی مکانیک
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سعید   | 

مطالب قدیمی‌تر